Nasza działaność


WypoŻyczalnia Łóżek Rehabilitacyjnych i Ortopedycznych Pomorskie

Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych na Pomorzu. Zajmujemy się też sprzedażą łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka używane, ale też i nowe na zamówienie.
Gwarantujemy dostępność łóżek medycznych dla Państwa cały czas. U nas nie ma kolejek ani rezerwacji, tu Państwo sami decydują kiedy wynająć, a kiedy zwrócić.
Nasza firma MediRental działa na rynku już kilka lat. Doświadczenie, które zebraliśmy w tym czasie, pozwala nam dokładnie dobrać odpowiednie łóżko rehabiliitacyjne dla pacjenta wraz z pełną informacją jak zapewnić najwyższy komfort osobie leżącej.

Bardzo cenimy jakość i dobrze wykonaną pracę. Dlatego staramy się wykonywać rzetelnie naszą pracę wydając Państwu najlepszy sprzęt, a przy tym w miłej i kulturalnej atomsferze.

Posiadamy klientów i wynajmujemy łóżka rehabilitacyjne w całym województwie pomorskim. Z chęcią dowozimy do klienta i jest możliwość odbioru osobistgo z naszej siedziby w Redzie. Zapewniamy łóżka w każdej chwili i na czas!

Dodatkowo współpracujemy ze sklepami medycznymi, które są zaopatrzone we wszelakie produkty dla osób potrzebujących